Slapukų naudojimo taisyklės
 

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

 

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

 

Kokius slapukus naudoja UAB "Nosted mechanika" svetainė?

 

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją ir pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus.

 

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Slapuko galiojimo laikas

60f508ef70448de6240f352cd40a8427 Skirtas svetainės funkcionalumo vientisumo užtrikrinimui. Galioja, kol neišjungiama naršyklė.
1P_JAR Google Analytics slapukai, skirti sesijos įgalinimui 1 mėnuo
CONSENT Google Analytics slapukai, skirti sesijos įgalinimui 20 metų
NID Google naudoja šiuos slapukus, kad išsaugotų nuostatas ir naudotojų informaciją kiekvieną kartą, kai lankomasi tinklalapiuose, kuriuose yra "Google Maps" geografinių žemėlapių. 6 mėnesiai
OGPC Google naudoja šiuos slapukus, kad išsaugotų nuostatas ir naudotojų informaciją kiekvieną kartą, kai lankomasi tinklalapiuose, kuriuose yra "Google Maps" geografinių žemėlapių. 1 mėnuo

 

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

 

UAB "Nosted mechanika" naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

 

MIŠKAS. MEDIENA. KELIAI

IGLAND produkcijos pristatymas

TRYGG grandinių montavimas ant lengvųjų automobilių ratų

 
Analogiškai grandinės montuojamos ant keturračių, krautuvų bei mini traktoriukų ratų. Kaip montuoti įvairių tipų TRYGG grandines ant sunkvežimių, autobusų traktorių bei kitos technikos ratų, rasite Grandinių montavimo video apatiniame meniu.

Trąšų krepšio keltuvas

TK-1 EURLifter

Trąšų krepšio keltuvas skirtas trąšų maišų įkrovimui į transporto priemones ir iškrovimui iš jų bei trąšų maišų pakėlimui į reikiamą aukštį.
Trąšų krepšio keltuvai tvirtinami prie traktoriaus priekinės hidraulinės pakabos, komplektuojami su EUR tvirtinimo įtaisais. Trąšų krepšio keltuvai skirti tvirtinti prie traktorių, kurių traukos klasė 0,9-1,2 kN.


Techninės charakteristikos
  

Maksimali keliamoji galia:   1200 kg
Svoris:   135 kg
Matmenys:    
  Ilgis: 1.3 m
  Plotis: 0.6 m
  Aukštis (fiksuojamas):  1.2 m / 1.45 m / 1.7 m

Rulonų griebtuvas

GR-1.85-1M

Bale grabber

Rulonų griebtuvas GR-1.85-1M yra skirtas šieno rulonams pervežti, krauti į rietuves, pakrauti į priekabas ir iškrauti iš jų, nepažeidžiant apsauginės plėvelės.
Rulonų griebtuvai tvirtinami prie traktoriaus priekinės hidraulinės pakabos. Griebtuvų judesį fiksuoja hidraulinis cilindras. Šio įrenginio tvirtinimo prie traktoriaus sistemą gali rinktis užsakovas pagal savo pageidavimą - siūlome EUR arba 3-jų taškų tvirtinimo įtaisus.
Šieno rulonų griebtuvai skirti tvirtinti prie traktorių, kurių traukos klasė 0,9-1,2kN.
    

Techninės charakteristikos  

Minimalus griebiamo rulono skersmuo:   0,8 m
Maksimalus griebiamo rulono skersmuo:   1,85 m
Kėlimo galia:   1200 kg
Griebtuvo svoris:   195 kg
Matmenys:    
  Ilgis: 1,2 m
  Plotis: 1,45 m
  Aukštis:  0,84 m  

TRYGG FAST TRAC grandinių traktoriams / sniego valymo įrangai montavimo instrukcija

 


 Kitas TRYGG grandinių montavimo instrukcijas rasite čia

UAB "Nosted mechanika" gamybos procesas

TRYGG ir IGLAND gaminiai

Gaminių katalogai


TRYGG katalogas 2018-2019


  TRYGG 2018-19

 

IGLAND katalogas 2018-2019

IGLAND 2018-19

Parodos ir renginiai, kuriuose pristatoma UAB "Nosted mechanika"
bei TRYGG ir IGLAND produkcija

Lietuva

         jupoja                                     MR                                 Intrac

 Latvija

                            lattrack                         Autokada                       Intrac

                              

 

 Estija

 

                           transmix                            Tatoli                              Intrac

                                                                     

                                  
Rusija

 

Atlant


 

Slovakija

 

OrvexRumunija

Alser forestLenkija

 

                                          Walmar                       Intrac

          
 

Istorija

TRYGG grandinių istorija prasidėjo, kuomet jaunas inžinierius Alf Nøsted 1927 metais atvyko į Mandalį (Norvegija) dirbti techniniu patarėju įmonėje „Mandalio vinių ir metalinių lynų gamykla“. Sukaupęs kelių metų darbo patirtį šioje įmonėje ir įvaldęs vielos tempimo technologijas, jis nusprendė įkurti nuosavą gamyklą. Padedant vietiniams investuotojams, 1939 metų gegužės mėnesį įmonė "Norsk Kjettingindustri as - Alf Nøsted" pradėjo gamybą.
                                                               

  • inf1_building

                                                                                  Pirmasis gamyklos pastatas Mandalyje, Norvegijoje

Penkiasdešimtųjų viduryje generalinio direktoriaus vietą užėmė įkūrėjo sūnus Arve Nosted. Reguliariai atnaujinant ir tobulinant esamas technologijas, du dešimtmečius įmonė sparčiai plėtėsi ir vystėsi. Apie 1970-uosius buvo įdiegtos naujos, visiškai automatizuotos dyglių ant grandinių ratams virinimo staklės. Ši naujovė gamyklai suteikė didžiulį konkurencinį pranašumą ir nemažą indėlį į tolimesnį vystymąsi. 1980-aisiais įmonei buvo suteiktas naujas (dabartinis) pavadinimas – „Nøsted Kjetting AS“.

Bėgant metams, bendrovės eksporto apimtys vis augo. Iš pradžių produktai buvo eksportuojami į Europos šalis, vėliau – į Šiaurės ir Pietų Ameriką. Palaipsniui didžiausią TRYGG grandinių pardavimo apimtį ėmė sudaryti eksportas. Šiaurės Amerikos rinkos svarbą grandinių eksportui atsispindėjo faktas, jog 1983 metais „Nøsted Kjetting AS“ įsigijo „Chaine Select inc.“ Kvebeke, Kanadoje. Po dvejų metų įmonei vadovauti pradėjo Arve Nøsted sūnus Alf-Arne.

Po sunkių metų devyniasdešimtųjų pradžioje, „Nøsted Kjetting AS“ vėl ėmė augti ir plėstis. Atsigauti įmonei padėjo gaminamų aukštos kokybės produktų vardas, naujos technologijos bei tolimesni kitų komanijų įsigijimai. Gamybos pajėgumai ženkliai padidėjo po UAB „Nosted mechanika“ įkūrimo Lietuvoje 2003 metais. Patyrę darbuotojai, gebantys gaminti kokurencingus produktus, daug prisidėjo prie sparčios įmonės Lietuvoje plėtros. UAB „Nosted mechanika“ tapo didžiausia Nøsted grupės dalimi.

Nuo 2016 m. įmonei „Nøsted Kjetting AS“ vadovauja ketvirtosios Nøsted kartos atstovė Merethe Nøsted v. Zernichow.
Nuo 2018 m. pabaigos visa įmonių grupė tapo Nøsted&.
2020 m. vasario mėn. UAB "Nosted mechanika" pervadinta į Nosted & UAB.

PARTNERIAI

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.