Moterų futbolo turnyre - puikios emocijos

 „Utenio“ klubas padėjo surengti 15 komandų turnyrą „Moterys už futbolą“.

Ketvirtadienį Utenoje įvyko merginų ir moterų futbolo turnyras „Moterys už futbolą“, kuriame dalyvavo net 15 komandų. Viena iš dalyvių buvo ir UAB "Nosted mechanika" moterų komanda, savo pogrupyje užėmusi naujokėms garbingą antrąją vietą.

Futbolas lit                                                                                                                                                         Jolitos Radlinskienės nuotr.

„Antrus metus iš eilės mes turnyrą organizavome su Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru. Šiemet prisijungė ir „Utenio“ klubas.  Ir Lietuvos futbolo federacija mūsų niekuomet nepamiršta. Parėmė, buvo atvažiavęs jos Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis“, - kalbėjo apie įvykį Utenoje viena renginio organizatorių Rūta Paukštienė.
Utenio futbolininkai irgi dalyvavo turnyre. Tik šį kartą ne kaip žaidėjai, o kaip teisėjai.
Komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Geriausios grupės komandos pateko į pusfinalius ir kovojo dėl prizinių vietų. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Utenos AVPK ir Kupiškio merginų antroji komanda. Po baudinių serijos 0:0 (2:1) nugalėjo kupiškietės. Finale susitiko Utenos DSC ir „Utenaitės“. Pergalę iškovojo Utenos DSC 2:0.
„Buvo naujų žmonių – dalyvavo dvi Kupiškio komandos, iš Vilniaus atvažiavo policijos komanda. Nudžiugino ir Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro komanda. Žaidė kelios auklėtojos ir centro mergaitės.  Antrą vietą užėmė Utenos kiemo mergaičių komanda“, - trumpai dalyves pristatė R. Paukštienė.
Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių ir partnerių dovanomis.
Prieš pradedant turnyrą visos komandos drauge atliko apšilimą.

Futbolas Utenis                                                                                                                                                               "Utenio" archyvo nuotr.

Turnyras sulaukė didelio susidomėjimo, komandas palaikė gausus būrys žiūrovų. Renginio metu netrūko gerų emocijų, kovų aikštelėje ir įsimintinų įspūdžių.
„Turnyras pavyko puikiai. Dalyvių nuotaikos buvo puikios, pasibaigus moterys prašė, kad ir toliau tokius turnyrus organizuotume,“ – kalbėjo R. Paukštienė.

2015 m. rugsėjo 3 d.
Parengta pagal: http://www.utenosutenis.lt/naujienos/321.html

PARTNERIAI

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.